Nagłośnienie i oświetlenie

Picnic Coutry

Firma zajmuje się profesjonalnym nagłaśnianiem i oświetlaniem imprez. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji koncertów polskich oraz zagranicznych gwiazd muzyki pop, rock i jazz . Oprócz koncertów nagłaśniamy spektakle teatralne, festyny, i imprezy sportowe. Jak również prowadzimy obsługę imprez promocyjnych, targowych, reklamowych, integracyjnych oraz konferencji naukowych i politycznych w trudnych akustycznie salach, a także bali i bankietów.


Ekrany i projektory mulimedialne

Picnic Coutry

Wykonujemy obsługę multimedialną imprez. Zakres naszych usług obejmuje różnorodną projekcję danych oraz materiałów video wykorzystywanych do celów rozrywkowych i edukacyjnych. W ofercie posiadamy projektory multimedialne i ekrany projekcyjne uznanych marek , o wymiarach 4*3m , 3*2 oraz mniejsze do prezentacji kameralnych.


Impresariat

Firma działa również jako impresariat artystyczny. Wieloletnia wspólpraca z różnymi grupami artystów pozwala na bezpośredni kontakt z nimi i negocjowanie dobrych cen dla państwa. Staramy się spełniać życzenia repertuarowe i techniczne naszych klientów poprzez organizowanie kompleksowej obsługi imprez - program, technika, konferansjer


Producent opakowań transportowych

flight case

Firma jest producentem opakowańtransportowych (flight cases). Projektujemy i wykonujemy skrzynie standardowe, jak również na indywidualne zamówienia Wszystkie skrzynie wykonujemy w dowolnych wymiarach według indywidualnego zapotrzebowania klientów. Dodatkowo na życzenie klienta montujemy kółka o średnicy 80 i 100 mm (Guitel) Do produkcji wykorzystujemy okucia firm: Adam Hall i Case Concept .


Profesjonalne SCENY

flight case

z atestem

wymiaray 8 * 6 m zadaszona

wymiaray 10,5 * 10,5 m zadaszona

wymiaray 7 * 7 m zadaszona

+ staki pod nagłośnienie


 

Szerokopasmowy dostep do internetu

Jesteśmy dostawcą szybkiego internetu w technologji 802.11a w paśmie 5GHz. na terenie kilku miejscowości szczegóły na stronie www.apm-net.pl